Постинг
06.04.2022 18:14 -
рехавата редичка на Иzраждане и формените русофил-идиоти
За днес другарят Копейкин беше обещал грандиозен митинг-шествие в подкрепа на расийката, при което да демонстрира всенародната българска любов към страната на путин. Е, поне за това му бяха платили от расийското посолство, но... НО, другарката митрофанова ще остане Р-А-З-О-Ч-А-Р-О-В-А-Н-А!
И така, другарят Копейкин е събрал на жълтите павета, пред парламента, има-няма 500-600 лумпена, събрани от цялата страна развяват руски знамена. Впрочем не става ясно защо развяват руски знамена, след като Копейкин казва, че зачита само националния флаг или за тях руският е национален, ама тогава пък защо носят български флагове? Шизофрения русофилска! Хич не е лесна тяхната и е крайно време освен прокуратурата, да се намеси и психиатрията.
Сега, от приложения снимков материал е видно, че Копейкиновия русофил- рашизъм страда остро от българска подкрепа, та е привлякъл в редиците си истински славяни от варненския "Максуда" /не е ясно само дали са първи или втори бра"тчеди с Копейката, ама със сигурност са си рода, славяни, какво да ги правиш/. Вярно е, че най-верни расийски подръжници са именно тукашните славяни, както се вижда и от приложените снимки.
Ама защо казвам, че трябва не само прокуратурата да се намеси, ами и психиатрията? Много просто, Копейката уж бил за неутралитет, ама лумпените му носят расийски знамена /всъщност символ на военни престъпления, поради което, руските символи следва да се забранят моментално със закон и да се носи наказателна отговорност за неспазването на закона/. Странна работа, значи неуктралитет, ама със символите на едната замесена страна. Уж неутралитет, ама носят Z - символът носен от расийските орки в Украйна. ето защо, възниква въпросът: тези нещастници двулични ли са или са най-обикновени идиоти, или са просто платени? Или и трите?
С видеото по-долу напомням, че БЪЛГАРИЯ Е С УКРАЙНА. Надявам се, когато русофил-комунягите гледат кадрите от шествието в подкрепа на Украйна да получат тежко психическо разстройство. Поне най-малко това!
MEANWHILE
Расийската униформено престъпна банда, маскирана уж като армия, е дала до ден-днешен 06.04.2020 г. 18,600 осемнадесет хиляди и шестстотин ватника курбан. Браво! Аз празнувам! Поздравявам всички Българи с ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ И СЛАВА НА УКРАЙНА!
Славяни в подкрепа на матушката си раззия



ИМдааа, славяните се подкрепят едни други.

В рехавите славянски редици на "Иzраждане" и пасоль митрофанова, масово са се включили и обитателите на ЦПЗ "Карлуково".

И в това кадро са запечатани още "благородни славянски лица". Да здраствует, както с еказва на алкашки.

""Патриотите" от Иzраждане веят родните си флагове. Въпросът е: "Къде спи полицията и прокуратурата"?

И в крайна сметка да покажем безаналоговата, страховита славянска мощ и пътят, по който е поела, барабар с крепостните.
И малко банални статистически данни като нивата на убитите ватници и другия амбалаж в стотици и хиляди. СЛАВА НА УКРАЙНА!

И накрая, нека се насладим на подкрепата на Българите за Украйна.
Тагове:
Кой ще ми каже къде са следите от славян...
Цигански истории. Част 3
НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ ЗА ПРЕКРАТЯВАНЕ УБИЙС...
Цигански истории. Част 3
НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ ЗА ПРЕКРАТЯВАНЕ УБИЙС...
част от участниците не говорят български........
цитирайeert2 написа:
част от участниците не говорят български........
Едва ли някой от участниците въобще говори български. Може би само видният бургаски "общественик" д-р Бодуров, но той пък си е доказано клиничен случай.
Коментар за митинга на копейкин, който много ми хареса:
"Уж времето е сухо а тинята изплува.Феномен"
цитирай"Уж времето е сухо а тинята изплува.Феномен"
nkf написа:
Едва ли някой от участниците въобще говори български. Може би само видният бургаски "общественик" д-р Бодуров, но той пък си е доказано клиничен случай.
eert2 написа:
може би част от участниците не говорят български........
Едва ли някой от участниците въобще говори български. Може би само видният бургаски "общественик" д-р Бодуров, но той пък си е доказано клиничен случай.
Момчета, на такъв протест срещу 20 лв. и 3 кебапчета се отива лесно! От първите две снимки най-видимо обаче разбираме, че български масовката от тези "протестиращи" използват само в магазина когато все пак влезнат в такъв, не успели да краднат! :-):-)
vacsine написа:
Коментар за митинга на копейкин, който много ми хареса:
"Уж времето е сухо а тинята изплува.Феномен"
"Уж времето е сухо а тинята изплува.Феномен"
Наистина, странна работа, но какво не правят копейките.
librarian написа:
Момчета, на такъв протест срещу 20 лв. и 3 кебапчета се отива лесно! От първите две снимки най-видимо обаче разбираме, че български масовката от тези "протестиращи" използват само в магазина когато все пак влезнат в такъв, не успели да краднат! :-):-)
nkf написа:
Едва ли някой от участниците въобще говори български. Може би само видният бургаски "общественик" д-р Бодуров, но той пък си е доказано клиничен случай.
eert2 написа:
може би част от участниците не говорят български........
Едва ли някой от участниците въобще говори български. Може би само видният бургаски "общественик" д-р Бодуров, но той пък си е доказано клиничен случай.
Момчета, на такъв протест срещу 20 лв. и 3 кебапчета се отива лесно! От първите две снимки най-видимо обаче разбираме, че български масовката от тези "протестиращи" използват само в магазина когато все пак влезнат в такъв, не успели да краднат! :-):-)
Еми, да, те славяните по принцип български не владеят.
и ;д р 'Пламен Пасков, извикайте..Историчката..М Върволескова..
да докладва...поредната си..статия / с у 20лева и 2 кебапчета...
цитирайда докладва...поредната си..статия / с у 20лева и 2 кебапчета...
трябнва да се измисли кебапче което да се казва груз 200
или салата груз 200
или сос копейкин
цитирайили салата груз 200
или сос копейкин
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
Блогрол
1. Блогът на Герман Тайгър, особено добри анализи и коментари за войната в Украйна.
2. Блогът на Калоян(Българска Монархия)
3. Блогът на Единствена
4. Забравеният д-р Ганчо Ценов
5. Българите са стари заселници в македония
6. "Хиляда години от смъртта на Св.Климент ли?"
7. Кроватова България и покръстването на българите
8. Народността на старите македонци
9. Декомунизация
10. Епохални времена
11. Блогът на sparotok
12. Лустрация на агентите на държавна сигурност-петиция
13. Блогът на dimenzed
14. татарски фалшификати
15. Петиция за демонтирането на бургаския "Альоша"
16. Демонтиране на паметника на съветската армия
17. Истината за Украйна
18. АТЛАНТИЧЕСКИ СЪВЕТ НА БЪЛГАРИЯ
19. НАТО
20. Контракоментар с Асен Генов
21. Фактор БГ
2. Блогът на Калоян(Българска Монархия)
3. Блогът на Единствена
4. Забравеният д-р Ганчо Ценов
5. Българите са стари заселници в македония
6. "Хиляда години от смъртта на Св.Климент ли?"
7. Кроватова България и покръстването на българите
8. Народността на старите македонци
9. Декомунизация
10. Епохални времена
11. Блогът на sparotok
12. Лустрация на агентите на държавна сигурност-петиция
13. Блогът на dimenzed
14. татарски фалшификати
15. Петиция за демонтирането на бургаския "Альоша"
16. Демонтиране на паметника на съветската армия
17. Истината за Украйна
18. АТЛАНТИЧЕСКИ СЪВЕТ НА БЪЛГАРИЯ
19. НАТО
20. Контракоментар с Асен Генов
21. Фактор БГ

