Постинг
07.08.2024 23:28 -
Актуалната обстановка в Курска област
В интерес на истината и Курска и Брянска и Белгородска области биха изглеждали чудесно като един източни части на Украйна или - защо не - катое дни независими,, свободни републики. Още повече, че няма никакви исторически, икономически и стратегически причини да са зависими от москва.
Не по-малко важна причина е, че самата московия не може да ги опази. Всъщност какво може московията или руската федерация? Ами, нищо, това е държава на некадърници, нещастници и завършени тъпанари; генетични тъпанари. Единственото, което могат, е хвалипръцковщината и показухата, там наистина нямат равни. Московитите са най-провалените и нелепи персонажи, които тъпчат планетата.
Няколко примера в този смисъл, които, колкото и да са шаржови, са си все така факти от реалността:
1. Русийката започна война срещу Украйна, която Украйна към 24.02.2022 г. си беше една ултра-корумпирана, бедна, абсолютно пробита, разсипана държава, без дори ясно формирано национално съзнание и с едва току-що обучени от британски и американски инструктури няколко военни части. За две години и половина Украйна направи за смях руската "непобедима и легендарна" армия, като реално унищожи съществена част от въоръжените й сили. Какво ли ще се случи с русия, ако военно се сблъска, ... хм, да речем хайде с Турция, а не със САЩ. То ясно, че сблъсък със САЩ ще е размазващ за руската дупка в рамките на няколко часа.
2. Руските свръхумни, талантливи политици и геополитици, стратези и шахматисти си скътаха към 300 - 400 милиарда долара в европейски банки, че да има с какво да водят войната. В резултат повече от половината от тези пари са замразени и отиват в полза на Украйна.
Колко уникално прост трябва да си за да направиш такова нещо?
3. Чеченските циркаджии от Ахмак-сила на дон-дон кадиров - който, впрочем, се точеше да воюва срещу Полша и плашеше панството, че аха-аха неговите козолюби ще атакуват Полша - се оказаха липсващи от линията на съприкосновение в курска област. Комай са избягали тия тик-ток храбреци. хахаха
Това потвърждава истинността старата максима: "Руснак да те пази и грък да те храни са напразни надежди". То и за това Армения доста бързо заби мощен шут на московията и реално започна да се преориентира геополитически. Не само това, но и Китай заби сдрав шут на лилипута от кремъл - секнаха абсолютно всякакви финансови трасакции, доколкото ги имаше.
Та,в деволюционната скала е нещо такова: тъп, прост, по-прост, дебил, некадърник, комунист, руснак. Наистина никъде по света не съществува по-долна, крадлива, проста, страхлива и некадърна пасмина от руските ватници!
© Кой командва въоръжените сили на Украй...
Операцията на ВСУ в курска област се зас...
Фронтовата ситуация в Курска област
Операцията на ВСУ в курска област се зас...
Фронтовата ситуация в Курска област
Следващ постинг
Предишен постинг
... Възползваш се от това, че Владимир Владемирович и цитирам, " руското командване/заето и притеснено от арестите на не малко висши военни/ е проспало сконцентрирането на бригада или две ..."
Тъй де, подло е! :):):)
цитирайТъй де, подло е! :):):)
getmans1 написа:
... Възползваш се от това, че Владимир Владемирович и цитирам, " руското командване/заето и притеснено от арестите на не малко висши военни/ е проспало сконцентрирането на бригада или две ..."
Тъй де, подло е! :):):)
Тъй де, подло е! :):):)
Подъл не съм, ама и да искам да съм - не мога да оспоря тази висша съветска титла на твоя приятел Венци. :) Откровено казано използвам ситуацията, която, наистина, е поредната притеснителна за владимир последний /то за ватата кое не е затруднително?/, само и единствено да се позабавлявам и посмея. :) Аз лично не съм очаквал нищо по-различно от вече случилото се и случващото се. :) Тоест, комедийно-драматично сриване на псевдодържавата. Няма такава държава руска федерация. :)
светът нямаше да научи толкова много за особеностите на руSSнаците. Сега вече и милиард като мошеник1951 да произведат, само ще потвърждават лъжите си. И ще научат по трудния начин, че "Насила хубост не става" и турското продължение: "...пък и да става, не бива".
цитирайАко руснаците бяха поддържали добри отношения със съседите си, без да творят постоянно интриги, включително и най-вече с Украйна, ако бяха преговаряли с тях например уКРАЙНА да бъде само асоцииран член на ЕС, щяха да имат не прозорец, а порта към Европа...Сега всички кепенци ще падат един по един.
цитирайvmir написа:
светът нямаше да научи толкова много за особеностите на руSSнаците. Сега вече и милиард като мошеник1951 да произведат, само ще потвърждават лъжите си. И ще научат по трудния начин, че "Насила хубост не става" и турското продължение: "...пък и да става, не бива".
Убеден съм, че навсякъде по света има кръгове - било то политически, било то от разузнаването, академичните среди, интелектуалци или граждани, които винаги са били наясно какво представляват руснаците и русия. За пример: един Огнян Минчев или Александър Йорданов, Григор Лилов, Георги Боздоганов, Иво Инджев, които в годините и чрез медиите са аламирали. Редица други политици и общественици от бивсшия соц. лагер: от Полша, Литва, Чехия и т.н. Наистина, на запад от бившата желязна завеса и особено в Германия, Франция и Италия, че даже и в САЩ бяха изпаднали в сладко заблуждение, разбира се добре подплатено с дебели пачки от Кремъл. В интерес на истината, единствено британците и до голяма степен холандците не са имали илюзии спрямо русия. От друга страна страна обаче си напълно прав, че сега, в следствие на тази война, масово се отвориха очите на хората и илюзии НЯМА. И това е хубаво, но е за сметка на хиляди и хиляди украински животи и страхотни разрушения. Слава на Украйна и героите й!
belkana написа:
Ако руснаците бяха поддържали добри отношения със съседите си, без да творят постоянно интриги, включително и най-вече с Украйна, ако бяха преговаряли с тях например уКРАЙНА да бъде само асоцииран член на ЕС, щяха да имат не прозорец, а порта към Европа...Сега всички кепенци ще падат един по един.
русия не може да поддържа добри отношения, защото това е разбойническа организация, маскирана като държава. Самият й принцип на съществуване изключва мир и разбирателство. Те са невъзможни!
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
Блогрол
1. Блогът на Герман Тайгър, особено добри анализи и коментари за войната в Украйна.
2. Блогът на Калоян(Българска Монархия)
3. Блогът на Единствена
4. Забравеният д-р Ганчо Ценов
5. Българите са стари заселници в македония
6. "Хиляда години от смъртта на Св.Климент ли?"
7. Кроватова България и покръстването на българите
8. Народността на старите македонци
9. Декомунизация
10. Епохални времена
11. Блогът на sparotok
12. Лустрация на агентите на държавна сигурност-петиция
13. Блогът на dimenzed
14. татарски фалшификати
15. Петиция за демонтирането на бургаския "Альоша"
16. Демонтиране на паметника на съветската армия
17. Истината за Украйна
18. АТЛАНТИЧЕСКИ СЪВЕТ НА БЪЛГАРИЯ
19. НАТО
20. Контракоментар с Асен Генов
21. Фактор БГ
2. Блогът на Калоян(Българска Монархия)
3. Блогът на Единствена
4. Забравеният д-р Ганчо Ценов
5. Българите са стари заселници в македония
6. "Хиляда години от смъртта на Св.Климент ли?"
7. Кроватова България и покръстването на българите
8. Народността на старите македонци
9. Декомунизация
10. Епохални времена
11. Блогът на sparotok
12. Лустрация на агентите на държавна сигурност-петиция
13. Блогът на dimenzed
14. татарски фалшификати
15. Петиция за демонтирането на бургаския "Альоша"
16. Демонтиране на паметника на съветската армия
17. Истината за Украйна
18. АТЛАНТИЧЕСКИ СЪВЕТ НА БЪЛГАРИЯ
19. НАТО
20. Контракоментар с Асен Генов
21. Фактор БГ

