Постинг
02.04.2025 19:22 -
А, един летящ чертеж!
Днес се разпадна поредната русофилска лъжа /чудя се, защо русофилските и руските лъжи някак си срамежливо наричаме "опорки"?/ за "самолетите на чертеж", които никога "няма да получим"! Е, първият самолет F-16 bLOCK 70 вече кацна на българска земя, пилотиран от български летец и посрещнат от български правителствени представители, включително и от премиера Желязков.
Междувременно, откакто F - 16 са в Украйна, руската авиация нещо се скри дълбоко и някак си няма особено желание да влиза в бой с ДОКАЗАНИЯ американски боец.
Факт е, че в момента вече разполагаме с една от най-добрите модификации на F - 16, споделяща някои от характеристиките на F - 35. Със сигурност руснаците не харесват това, а и тукашната вата! Какво остава от репертоара на гнусните копейки? Ами, да, остава приказката за kill switch - а. Удивително е как разни полуграмотни баби, лели, чичаци и т.н. лош биоматериал, които не са виждали американски боен самолет дори на картинка, изведнъж започнаха да разбира от kill switch - ове и дистанционно управление на самолети.
За настоящата 2025 г. това е втората опровергана лъжа на руската пета колона. Първата беше лъжата за десетките хиляди мигранти, които ще пратят тук, след влизането ни в Шенген. Та, нали разни джуревци ходеха по летищата да "отблъскват мигрантското нашествие". Шенген мина и замина и никакъв мигрантски потоп не ни сполетя! Сега и самолетите...
В края на тази година и началото на следващата ще бъдат развенчани и още куп други лъжи по отношение на влизането ни в Еврозоната.
Тогава партийката на патриота от "Максуда" ще трябва да се саморазпусне, поради очевидно обезмисляне. А и парите от москУвията ще секнат, не само защото стават все по-дефицитни!
Има един проблем: Защо името на военновъздушната база не е да речем Димитър Списаревски и докога в обществен оборот ще бъде името на отявленият българомразец игнатиев?
Док. поредица "Забравени паметници:...
Парламентарните депутати в България взим...
Майсторът и Маргарита – романът, който о...
Парламентарните депутати в България взим...
Майсторът и Маргарита – романът, който о...
Ся плашат как ще изплащаме дългове на Франция и Германия. Да се чудиш да се смееш ли да ревеш ли....
цитирайpetgrig написа:
Ся плашат как ще изплащаме дългове на Франция и Германия. Да се чудиш да се смееш ли да ревеш ли....
Значи, излиза, че Холандия, Германия, Финландия, Ирландия и т.н. са приели да речем Гърция в Еврозоната, за да може германците и холандците да плащат дълга на Гърция! Дааа! Не знам защо, но дебил и русофил са синоними.
... голямо дращене - голем рев, никой не отчете ситуацията с ковида и последиците ... абе, все едно те всеки ден са си пазарували самАльоти от ... от кварталният супер.
Разбирачи!
цитирайРазбирачи!
4.
batogo -
Най-сетне се случи чудото България да се сдобие със съвършена бойна техника и технология!
03.04.2025 17:50
03.04.2025 17:50
Чест и почитания за всички, които положиха дух, разум и усилия това да се случи!
цитирайНякога се правеше вноска и се чакаше 6-7 години за Лада. Сега, за Ф-16 плащаш веднага и чакаш 5години за да започнат да ти ги доставят по 1-2 бройки на година. ... От самолетите излязоха две по-нови генерации! ... Дронове изместват самолетите в реалните бойни действия!
цитирайalmus написа:
Някога се правеше вноска и се чакаше 6-7 години за Лада. Сега, за Ф-16 плащаш веднага и чакаш 5години за да започнат да ти ги доставят по 1-2 бройки на година. ... От самолетите излязоха две по-нови генерации! ... Дронове изместват самолетите в реалните бойни действия!
Такава аналогия е чиста глупост. Да се сравнява закупуването на боен самолет с ... лада, при това без да се отчитат конкретни факти и обстоятелства, имащи определено отношение към забавянето, показва липса на елементарна познавателна способност. От друга страна, няма възможност една държава, която никога не е внедрявала определена военна система/техника/ модел, да мине и да си поръча последна или предпоследна модификация. Ако искаш Ф - 35, първо минаваш през ф - 16. Да не говорим, че има системи, които НЕ СЕ ПРОДАВАТ. Така че и този рев за последните "две генерации" самолети и е сам по себе си безсмислен. Дриновете промениха воденето на война, но НЕ СА изместили авиацията и това е видимо. Поне сега дроновете все още не могат да изместят авиацията и да поемат нейните функции. Ако дроновете бяха изместили авиацията, ами Щатите нямаше да разработват ф - 47. А там все пак има доста по-разбиращи хора от мен и Вас. Със здраве и внимавайте с аналогиите - наистина са пряк път към глупостта.
batogo написа:
Чест и почитания за всички, които положиха дух, разум и усилия това да се случи!
Благодаря, Огняне!
getmans1 написа:
... голямо дращене - голем рев, никой не отчете ситуацията с ковида и последиците ... абе, все едно те всеки ден са си пазарували самАльоти от ... от кварталният супер.
Разбирачи!
Разбирачи!
Разбира се, как, тукашния цървул-тъпанариат разбира от всичко: евро, икономика, армия, оръжия, медицина, ядрена физика и какво ли не, та едни самолети ще са проблем.
almus написа:
Някога се правеше вноска и се чакаше 6-7 години за Лада. Сега, за Ф-16 плащаш веднага и чакаш 5години за да започнат да ти ги доставят по 1-2 бройки на година. ... От самолетите излязоха две по-нови генерации! ... Дронове изместват самолетите в реалните бойни действия!
Ако баба ми бе с краката нагоре, щеше да бъде спестовна касичка!
Горячими маркспутинскими приветами!
Зеленски - на Народен съд !
planinitenabulgaria написа:
Ако баба ми бе с краката нагоре, щеше да бъде спестовна касичка!
Горячими маркспутинскими приветами!
Зеленски - на Народен съд !
almus написа:
Някога се правеше вноска и се чакаше 6-7 години за Лада. Сега, за Ф-16 плащаш веднага и чакаш 5години за да започнат да ти ги доставят по 1-2 бройки на година. ... От самолетите излязоха две по-нови генерации! ... Дронове изместват самолетите в реалните бойни действия!
Ако баба ми бе с краката нагоре, щеше да бъде спестовна касичка!
Горячими маркспутинскими приветами!
Зеленски - на Народен съд !
Въпросът е: другарят алмус дали Вас ще разбере? Разбира се това е реторичен въпрос. Естествено, че човечецът спрял на ниво "Лада" не е в състояние дори пътя за кенефа на двора си да намери, та явно ползва блоговото пространство вместо това.
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
Блогрол
1. Блогът на Герман Тайгър, особено добри анализи и коментари за войната в Украйна.
2. Блогът на Калоян(Българска Монархия)
3. Блогът на Единствена
4. Забравеният д-р Ганчо Ценов
5. Българите са стари заселници в македония
6. "Хиляда години от смъртта на Св.Климент ли?"
7. Кроватова България и покръстването на българите
8. Народността на старите македонци
9. Декомунизация
10. Епохални времена
11. Блогът на sparotok
12. Лустрация на агентите на държавна сигурност-петиция
13. Блогът на dimenzed
14. татарски фалшификати
15. Петиция за демонтирането на бургаския "Альоша"
16. Демонтиране на паметника на съветската армия
17. Истината за Украйна
18. АТЛАНТИЧЕСКИ СЪВЕТ НА БЪЛГАРИЯ
19. НАТО
20. Контракоментар с Асен Генов
21. Фактор БГ
2. Блогът на Калоян(Българска Монархия)
3. Блогът на Единствена
4. Забравеният д-р Ганчо Ценов
5. Българите са стари заселници в македония
6. "Хиляда години от смъртта на Св.Климент ли?"
7. Кроватова България и покръстването на българите
8. Народността на старите македонци
9. Декомунизация
10. Епохални времена
11. Блогът на sparotok
12. Лустрация на агентите на държавна сигурност-петиция
13. Блогът на dimenzed
14. татарски фалшификати
15. Петиция за демонтирането на бургаския "Альоша"
16. Демонтиране на паметника на съветската армия
17. Истината за Украйна
18. АТЛАНТИЧЕСКИ СЪВЕТ НА БЪЛГАРИЯ
19. НАТО
20. Контракоментар с Асен Генов
21. Фактор БГ

