Постинг
09.05 16:46 -
Парад
Безаналогова руска военна технология! НАТО, ЕС, САЩ, Япония тръпнат от ужас!

.jpg)
.jpg)



Непобедимите руски богатири от легендарната руско-съветска армия. Очакваше се до месец да са развели знамето върху Капитолия ...

.jpg)
руски мужици се опитват да станат от колене! Не успяват!

Завръщането на непобедимите руско-съветски богатири в русийката.
И всичко е ...


.jpg)
.jpg)



Непобедимите руски богатири от легендарната руско-съветска армия. Очакваше се до месец да са развели знамето върху Капитолия ...

.jpg)
руски мужици се опитват да станат от колене! Не успяват!

Завръщането на непобедимите руско-съветски богатири в русийката.
И всичко е ...

Следващ постинг
Предишен постинг
в нещо подобно на африканско племе, живеещо в по-сурови условия - нищета, неграмотност и преклонение пред вожда. И колкото нищетата е по-голяма, а вождът по-гладен за трупове, толкова по-идиотски ще бъде парадът.
цитирайsyrmaepon написа:
в нещо подобно на африканско племе, живеещо в по-сурови условия - нищета, неграмотност и преклонение пред вожда. И колкото нищетата е по-голяма, а вождът по-гладен за трупове, толкова по-идиотски ще бъде парадът.
Съжалявам, но поне частично няма да се съглася с теб. Африканските племена, които и да са те, са на доста по-високо ниво от руските галоши. Африканците имат доста здраво разбиране за добро и зло, докато руския дегенерат има една каша от гречка в празната си тиква. Освен това, няма такова нещо като руски народ - там става дума за един сбирщайн от поне 150 племена от цяла Евразия. Руска нация, а още по-малко народ няма. Просто няма. С останалото съм напълно съгласен - да, колкото по-ги мачка и хвърля в месомелачката малоумния им вожд /те всички са били такива/, толкова повече го обожават, слушат и са готови да вършат всякакви долни мерзости. Това нима не онагледява разликата с африканските племена? толкова повече
и такива като радев го знаят много добре. Затова през следващите дни очаквай да видиш чудодеен катарзис у него. Проукраински:)
цитирайВашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
Блогрол
1. Блогът на Герман Тайгър, особено добри анализи и коментари за войната в Украйна.
2. Блогът на Калоян(Българска Монархия)
3. Блогът на Единствена
4. Забравеният д-р Ганчо Ценов
5. Българите са стари заселници в македония
6. "Хиляда години от смъртта на Св.Климент ли?"
7. Кроватова България и покръстването на българите
8. Народността на старите македонци
9. Декомунизация
10. Епохални времена
11. Блогът на sparotok
12. Лустрация на агентите на държавна сигурност-петиция
13. Блогът на dimenzed
14. татарски фалшификати
15. Петиция за демонтирането на бургаския "Альоша"
16. Демонтиране на паметника на съветската армия
17. Истината за Украйна
18. АТЛАНТИЧЕСКИ СЪВЕТ НА БЪЛГАРИЯ
19. НАТО
20. Контракоментар с Асен Генов
21. Фактор БГ
2. Блогът на Калоян(Българска Монархия)
3. Блогът на Единствена
4. Забравеният д-р Ганчо Ценов
5. Българите са стари заселници в македония
6. "Хиляда години от смъртта на Св.Климент ли?"
7. Кроватова България и покръстването на българите
8. Народността на старите македонци
9. Декомунизация
10. Епохални времена
11. Блогът на sparotok
12. Лустрация на агентите на държавна сигурност-петиция
13. Блогът на dimenzed
14. татарски фалшификати
15. Петиция за демонтирането на бургаския "Альоша"
16. Демонтиране на паметника на съветската армия
17. Истината за Украйна
18. АТЛАНТИЧЕСКИ СЪВЕТ НА БЪЛГАРИЯ
19. НАТО
20. Контракоментар с Асен Генов
21. Фактор БГ

